Plan wegetariański wyłączający z menu mięso i ryby, pozostawiając jednocześnie chudy nabiał, jaja i miód. Bazuje na świeżych owocach, warzywach i produktach pełnoziarnistych, zdrowych tłuszczach oraz chudym nabiale.

Nie jesz mięsa ani ryb? Lekarz zalecił Ci lekką dietę, wykluczającą produkty odzwierzęce? Poznaj dietę wegę od Slim Way!

To idealna propozycja dla fanów dań wege, które są zdrowe i lekkie. Wybierając ten catering, masz pewność, że produkty dobierane są tak, aby stworzyć pełnowartościową i odpowiednio zbilansowaną dietę. Mimo wielu wykluczeń będzie ciekawie, smacznie i kolorowo! Postaw na komfort diety pudełkowej Slim Way i nie martw się o codzienne przygotowywanie odpowiednich posiłków. Slim Way zrobi to za Ciebie! Przekonaj się sam i już dziś zamów dietę od Slim Way.

Zielony Puzzel to kulinarna układanka, w której znajdują się posiłki pełne niezbędnych witamin, składników mineralnych oraz błonnika. Dieta wegetariańska to mieszanka produktów mlecznych, roślinnych i jaj, a także świeżych warzyw i owoców. Catering dietetyczny Zielony Puzzel działa na rynku już blisko 10 lat, dlatego zebrał już wiele kontaktów, które pozwalają pozyskiwać produkty od najlepszych dostawców. Dzięki temu masz pewność, że to, co otrzymasz, będzie zdrowe, świeże i po prostu smaczne. W każdym posiłku poczujesz pasję do gotowania. Każde danie jest odpowiednio zbilansowane, a produkty mięsne zastępowane są najlepszej jakości zamiennikami. Zamów już dziś, jeśli znajdujesz się w zasięgu dostaw tego cateringu.